Sent نظر شما با موفقیت ارسال شد

درباره ما

توسعه روز افزون اینترنت  و راه های مختلف خریدهای اینترنتی بسیا ر متنوع  شده است.منافع موجود در رزروهای اینترنتی اقامتگاه به قدری بالاست که مردم ترجیح میدهند برای رزرو اقامتگاه خود اعم از ویلا،سوئیت،ویلای استخردار،کلبه های جنگلی،بومگردی و ... از پلتفرم های موجود جهت رزرو اقامتگاه مورد نظر خود استفاده نمایند.

تحلیل ها  و بررسی دیدگاه های گوناگون صنعت گردشگری نشان میدهد این صنعت از دهه های قبل تا به امروز همیشه درحال پیشرفت بوده و انتظار می رود در آینده نیز یکی از صنایع  درآمدزا برای کشورها باشد.اکنون گردشگری به مرحله رشد سریع رسیده و هوشمند شده است. علاوه بر قسمت های مختلف گردشگری که در ارتباط با گردشگر هستند، رزروهای اینترنتی  چند سالی می شود که در کشور ما جا افتاده است. از آنجایی که امروزه با مشغله های فراوان هر انسانی نیازمند اوقات فراغت و گذران آرامش در محیطی دلنواز می باشد؛ در تلاش است در طول سفر خود از تک تک ثانیه های سفر لذت ببرد. به مانند قبل دیگر گردشگران فرصت جستجو اقامتگاه ها را در طول سفر ندارند، آنها در تلاش اند تمام برنامه های سفر خود را قبل از رسیدن به مقصد برنامه ریزی کنند.

مزیت های اجاره آنلاین

  1.  اولا این است که دیگر استرس پر یا خالی بودن اقامتگاه را ندارند.
  2. ثانیا مکانی مطمئن با قیمت مناسب را در میان صد ها اقامتگاه انتخاب می کنند و در طول سفر از مناطق دیدنی جاده لذت می برند.

امروزه خریدها هوشمند شده اند و دیگر گردشگران وقت خود را در مقصد به دنبال اقامتگاه  و سر و کله زدن با واسطه ها و میزبانان هدر نمیدهند. آنان دوست دارند در طول سفر فقط به ارامش برسند و با روحیه ایی تازه و شاداب به خانه برگردند. رزرو اینترنتی با قرار دادن صدها اقامتگاه در پیش  روی مسافر به  او حق انتخاب میدهد که  از صدها اقامتگاه بهترین و مناسب ترین اقامتگاه را رزرو نماید.

ببین ویلا : مقایسه،مشاهده بهترین اقامتگاه و رزرو آنی آن

شرکت تجارت الکترونیک نو آوران کاسپین که آن را به اختصار "ببین ویلا" میشناسید از سال ۱۳۹۶ با تحقیق و توسعه ( ۱ سال ) در خصوص گردشگری  و رفتارهای میان میهمان و میزبان درتلاش است با قرار دادن بستری مطمئن و شفاف بر پایه اعتماد میزبان و میهمان خدماتی نوین در صنعت گردشگری ارائه نماید. حالا با قرار دادن پلت فرمی جامع توانسته تمام نیازی های اقامت را رفع نماید. حتما در این مسیر اعتماد شما و کمک شما باعث خواهد شد این ارتباط امن، روز به روز بیشتر و قوی تر شده و برای اقتصاد کشورمان ایران کمکی باشد.

ببین ویلا سعی دارد با حذف واسطه ها و قرار دادن بهترین اقامتگاه ها و میزبانان حاشیه ها را کنار زده  و انتخابی روشن در اختیار شما قرار دهد.ما از ابتدای رزرو اقامتگاه تا پایان با شما هستیم و در طول سفر هرگونه سوال و راهنمایی نیاز داشته باشید ما در کنار شما هستیم.

ببین ویلا در تلاش است تجربه ایی که میهمان در هنگام سفر و اقامت در مقصد میگذراند را با بهترین کیفیت تجربه کند. هدف ما ارائه خدماتی عالی در در طول اقامت چند روزه شما در مقصد است.وب سایت ببین ویلا با برقراری ارتباط بین میزبان و میهمان سعی دارد کیفیت و قیمتی رقابتی را برای میهمان به ارمغان بیاورد و از هیچ کوششی برای تحقق این عمل دریغ نمی کند.