Sent نظر شما با موفقیت ارسال شد

راهنمای رزرو اقامتگاه

1. مقصد را انتخاب کنید

شهری را که قصد اقامت در آنجا را دارید، در قسمت جستجو وارد کنید.همچنین در صورتی که کد آگهی اقامتگاه را می دانید را هم می توان وارد کرد.

2. اقامتگاه خود را انتخاب کنید

در صفحه شهر مورد نظر شما، می توانید تعداد زیادی اقامتگاه را که با قیمت های متفاوت و مکان های مختلف ثبت شده اند را مشاهده کرده و رزرو نمایید.با کلیک کردن بر روی هر اقامتگاه می توان اطلاعات کامل تری از اقامتگاه رو مشاهده نمایید.همچنین در بالای صفحه شما می توانید از فیلترهای جستجو نیز برای انتخاب نزدیک تر استفاده نمایید.

3. مشاهده جزئیات اقامتگاه

هر اقامتگاه دارای جزئیات ریز می باشد.بدین صورت که امکانات اقامتگاه،ظرفیت اقامتگاه،قیمت روزانه،آدرس تقریبی،نوع بافت و... را می توان مشاهده کرد.همچنین نظرات میهمانانی که قبلا از این اقامتگاه را رزرو کرده اند در پایان صفحه هر اقامتگاه ثبت شده است. (فقط میهمانانی که رزرو کرده اند می توانند نظر ثبت کنند.)

4. ارسال درخواست رزرو

حالا که تصمیم قطعی برای رزرو اقامتگاه مشاهده شده را دارید باید درخواست رزرو را با اطلاعات مورد نظر برای میزبان ارسال نمایید.(ارسال درخواست رزرو رایگان می باشد)

اطلاعات مورد نظر شامل تاریخ ورود و خروج و تعداد نفرات است.

نکته : ممکن است در تقویم اقامتگاه در تاریخ مورد نظر شما امکان ارسال رزرو وجود نداشته باشد.در این صورت این اقامتگاه در تاریخ مورد نظر پر و یا امکان سرویس دهی ندارد.

انتظار برای جواب درخواست رزرو

میزبان با توجه به روز انتخابی و تعداد نفرات شما می تواند درخواست رزرو را به یکی از حالت های " تایید رزرو/ رد رزرو/ پر بودن در تاریخ مورد نظر " پاسخ دهد.

در صورت تایید رزرو شما میتوانید وارد صفحه پرداخت پیش پرداخت شوید و رزرو را تکمیل نمایید و پس از آن شماره تماس مالک اقامتگاه و آدرس اقامتگاه برای شما به نمایش می آید.

درصورت رد درخواست رزرو شما می توانید اقامتگاه دیگری را انتخاب و درخواست رزرو ارسال نمایید.همچنین در صفحه گفتگو با میزبان می توان علت رد درخواست رزرو را از مالک بخواهید.

در صورت پر بودن اقامتگاه این تاریخ برای میزبان در وب سایت پر خواهد شد و دیگر درخواستی ارسال نمی شود.

نکات مهم قبل از ارسال درخواست رزرو