Sent نظر شما با موفقیت ارسال شد

همکاری با ما

تجربه ایی متفاوت با سایت ببین ویلا

ببین ویلا در تلاش است با همکاری شما میزبانان و میهمان برای پیشرفت هرچه بهتر رزرو اقامتگاه، گامی موثر داشته باشد.از آنجایی که پلتفرم پیش رو شما بر پایه شفافیت و اعتماد شما عزیزان تاسیس شده است؛ انتظار می رود میزبانان و میهمانان نهایت شفافیت و اعتماد را به کار گیرند.

مجموعه ببین ویلا در طی دو سال تحلیل و شناخت صنعت گردشگری توانسته با راهندازی پلتفرمی تمامی نیازهای میهمانان و میهمانان را رفع نماید.میزبانان می توانند با احراز هویت خود و اقامتگاه مورد اجاره خود هر تعداد اقامتگاهی که برای اجاره دارند اعم از ویلا، سوئیت، ویلای استخردار، کلبه چوبی، بومگردی و... در سایت ثبت نمایند.

همکاران ما ازساعت 8 الی 24 آماده راهنمایی شما میزبانان عزیز می باشد.برای ارتباط با ما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی و تماس تلفنی ابهامات و سوالات خود را برطرف نمایید.

هیچ مرزی بین ما و شما نیست، آماده همکاری هستی ؟

ببین ویلا برای هرچه بهتر بودن در مسیر نیازمند کمک شما است.ما یک خانواده هستیم که دوست داریم روز به روز بزرگ و قوی تر از قبل باشیم.رسیدن به رویاهای بزرگ با هم‌کاری، سخت‌کوشی، انضباط و دوستی و هم‌دلی به وجود می‌آید. همه‌ی اعضای خانواده‌ی ببین ویلا، جزو بهترین رشته‌ی خود هستند و افتخار ما این است که این خانواده هر روز بزرگ ‌تر می‌شود. شما هم می‌توانید یکی از اعضای این خانواده باشید و رویاهای خودتان را در کنار ما بسازید.برای نشان دادن استعدادت کافیه تجربه های خودتون رو به ایمیل شرکت ارسال کنید. برای عضو شدن در خانواده ببین ویلا باید به چند اصل شرکت احترام بزاریم :