Sent نظر شما با موفقیت ارسال شد
ببین ویلا
دسته بندی مقاله ها

دسته ها

فیلتر بر اساس استان

آرشیو مقالات

سه‏ شنبه 7 مرداد 1399    486 بازدید

مکان های دیدنی شمال بسیار زیاد هستند و معرفی همه آن ها در این بخش قابل نوشتن نیست.در این قسمت از مجله ببین ویلا سعی داریم نمونه ای از مکان های دیدنی شمال را برای شما گردشگران و مسافران شمال بازگو کنیم.سد آویدر،ناهارخوران مازندران و ...

يکشنبه 5 مرداد 1399    1,370 بازدید

آتش روشن کردن در طبیعت برای طبیعت گردان قطعا یه امر عادی است؛ اما زمانی که وسیله ای برای روشن کردن نداشته باشیم اینکار کمی سخت به نظر می رسد.در این مطلب با ترفندهای آتش روشن کردن در طبیعت آشنا میشویم.

پنجشنبه 2 مرداد 1399    858 بازدید

کلاردشت یکی از شهرهای شمالی استان مازندران است.کلاردشت در واقع یکی از زیباترین شهرهای زیبای استان مازندرانه که سالانه پذیرای مهمان هایی از گوشه کنارهای کشورمون ایران است.این شهر که در تعطیلات نوروزی و تعطیلات تابستانی مقصد بیشتر مسافران است.

سه‏ شنبه 31 تير‏ 1399    574 بازدید

دوهزار و سه هزار یکی از جاذبه های طبیعی تنکابن هست.تنکابن و یا همان شهسوار از شهرهای گذری استان مازندران است که شاید کمتر به آن توجه شده است. شاید دلیل آن هم جواری با رامسر عروس استان مازندران باشد.با ببین ویلا همراه باشید تا به همراه هم گذری داشته باشیم به قسمت های مختلف این جنگل زیبا در ارتفاعات .

شنبه 28 تير‏ 1399    743 بازدید

کاخ چایخوران در مرکز شهر چالوس واقع شده است.از جاذبه های نزدیک به این کاخ می توان شهرک توریستی نمک آبرود را اشاره کرد که با این کاخ فاصله 20 دقیقه ایی دارد.همچنین پلاژ ساحلی سیترا نیز با فاصله 30 دقیقه ایی از کاخ یکی از مکان تفریحی و سرگرمی نزدیک به کاخ چایخوران چالوس می باشد.

پنجشنبه 26 تير‏ 1399    247 بازدید

عکاسی در سفر یکی از کارهایی است که گردشگران در طول سفر انجام می دهند. عکاسی از قدیم تا به امروز چهره های متفاوتی را در نوردیده و خاطرات خوب و بدی را ثبت کرده است. پیشرفت تکنولوژی باعث شده دوربین های سنگین و گران قیمت جای خود را به دوربین های عکاسی بدهند. دوربین هایی که علاوه بر عکاسی و فیلم برداری وسیله ارتباطی نیز هستند. در این قسمت ما درباره تکنیک های عکاسی در سفر صحبت خواهیم کرد.

سه‏ شنبه 24 تير‏ 1399    757 بازدید

آب را می توان یکی از مهم ترین نیازهای انسان در طول زندگی دانست و نبود آن می تواند مشکلات فراوانی ایجاد کند.هر چند محققین معتقد هستند نبود آب تا یک هفته مشکلاتی برای انسان به وجود نمی آورد اما در طبیعت این مسئله به یک بحران تبدیل می شود.در این مقاله روش های کاربردی برای بدست آوردن آب در طبیعت را توضیح می دهیم.

دوشنبه 23 تير‏ 1399    322 بازدید

جاده هراز جاده ارتباطی بین مازندران به تهران است. بطور کلی جاده های ارتباطی مازندران به تهران سه تا است. جاده کندوان و یا همان جاده چالوس خودمان معروف ترین جاده و در عین حال نزدیک ترین راه ارتباطی بین استان مازندران به تهران است. در این مطلب می خواهیم از جاذبه های دیدنی جاده هراز صحبت کنیم.

جمعه 20 تير‏ 1399    429 بازدید

سفر به کیش از سفرهای بسیار دیدنی و خاطره ساز در جنوب ایران است.چند سالی است که مسافران و گردشگران برای گردش به این شهر دغدغه های مختلفی دارند.از آنجایی که امروزه بیشتر سفرها دارای هزینه بالایی هستند تصمیم گرفتیم در مجله ببین ویلا امروز در مورد سفر به کیش یا سفر به ترکیه صحبت کنیم

پنجشنبه 19 تير‏ 1399    259 بازدید

تاثیر توریسم بر اقتصاد ایران و همچنین تاثیر گردشگری در کسب درآمد یکی از راه های برون رفت از اقتصاد فعلی ایران است.امروزه گردشگری با توجه به افزایش قیمت ارز دلیلی شده که مسافرین خارجی برای سفر کشور ایران رو بعنوان کشوری کم خرج برای مسافرت انتخاب کنند.در ادامه در مورد تاثیر اقتصاد بر گردشگری صحبت میکنیم.

چهارشنبه 18 تير‏ 1399    475 بازدید

مرداب کندوچال یکی از دو مرداب های زیبای شهر چالوس است.این مرداب نیز همانند مرداب هسل در دل جنگل های سرسبز شمال قرار گرفته و دور تا دور آن را درختان شمشاد جنگلی فرا گرفته است.مرداب کندوچال دارای 730 متر ارتفاع از سطح دریا می باشد که سرچشمه آن آب های شیرین اطراف آن است.این مرداب همچنین دارای عمق 5 متری است و بعنوان مردابی زیبا در چالوس معروف شده است.

1 2 3 4 5 6 7 8