Sent نظر شما با موفقیت ارسال شد
ببین ویلا
دسته بندی مقاله ها

دسته ها

فیلتر بر اساس استان

آرشیو مقالات

چهارشنبه 7 ارديبهشت 1401    839 بازدید

شهر چالوس یکی از زیباترین، معروف ترین و مهم ترین مناطق شمالی کشور است.آبشار اکاپل،پارک جنگلی فین،جنگل نمک آبرود،کاخ چایخوران،کاخ اجابیت و .... نمونه کوچکی از مناطق دیدنی و گردشگری شهر چالوس هستند.

دوشنبه 29 فررودين 1401    892 بازدید

سواحل مازندران بخش بزرگی از سواحل دریای خزر را به خود اختصاص داده و به یکی از قطب های گردشگری جغرافیای شمال کشور تبدیل شده است.در این مقاله در مورد 7 تا از بهترین سواحل مازندران صحبت خواهیم کرد.

پنجشنبه 25 فررودين 1401    637 بازدید

جاده چالوس یکی از زیباترین جاده های ایران است.در این مقاله ما در مورد تاریخ این جاده و مناطق دیدنی در این مسیر صحبت خواهیم کرد.پیست اسکی دیزین،باغ لاله،قلعه ناصر الدین شاه و ... از جادبه های کمتر شناخته شده این جاده زیبا هستند.

سه‏ شنبه 16 دی 1399    3,990 بازدید

سلمانشهر یا به عبارتی همان متل قو سابق؛ از شهرهای پر بازدید برای گردشگران مازندران است.از دیدنی های جذاب متل قو می توان به غار آبی دانیال،آبشار جینگوم،پلاژ ساحلی متل قو و جنگل تیلاکنار نام برد.در این مقاله در مورد این 4 مکان جذاب و دیدنی صحبت خواهیم کرد.

چهارشنبه 10 دی 1399    2,396 بازدید

رستوران های گیلان را می توان از بهترین رستوران های شمال دانست.اما بهترین و معروف ترین رستوران های شهر رشت کدامند؟قطعاً همه ما کباب کوبیده،جوجه،فیله و ... خورده ایم، اما طمع خوشمزه چیزی است که هر جا ندیده ایم.

يکشنبه 7 دی 1399    20,987 بازدید

سفر به گیلان از آن دسته سفرهایی است که جذاب است.در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین و معروف ترین شهرهای استان گیلان صحبت کنیم.اشکورات،فومن،ماسال،سوباتان،لاهیجان،لنگرود و ... از جمله شهرهایی است که میخواهیم در مورد آن ها توضیح دهیم.

دوشنبه 24 آذر 1399    4,698 بازدید

کاخ نیاوران تهران یکی از مجموعه های دیدنی شهر تهران است.قیمت بلیط برای ورود به باغ نیاوران 5000 تومان است.این مقاله راهنمای جامعی از کاخ نیاوران، به همراه اطلاعات کامل از زمان بازدید و عکس هایی از قسمت های مختلف کاخ می باشد.

چهارشنبه 19 آذر 1399    1,160 بازدید

جاذبه های دیدنی شهرستان نور هر چند بسیار کم است، ولی آنچنان زیباست که هر گردشگری را محو خود می کند.در این مقاله شما با 7 جاذبه دیدنی شهرستان نور آشنا می کنیم.دریاچه الیمالات،آبشار آب پری،فیل سنگی،پارک جنگلی کپشل و ... از جمله مناطق تفریحی و گردشگری نور می باشند.

شنبه 15 آذر 1399    1,458 بازدید

پل معلق مشگین شهر یکی از جاذبه ای جذاب شهر مشگین شهر است که در نوع خود به نظیر است.در این قسمت از مجله ببین ویلا قصد سفر به استان آذربایجان و شهر مشگین شهر داریم.مشگین شهر که همه گردشگران و مسافرین آن را با پل معلق مشگین شهر می شناسند شهری است که در شمال غربی کشور واقع شده است...

پنجشنبه 13 آذر 1399    1,188 بازدید

دریاچه شورمست از زیباترین دریاچه های منطقه غرب مازندران است.این دریاچه علاوه بر اسم جالبی که دارد، دارای آب شور نیست!در این مقاله ما درباره هر آنچه که باید در مورد دریاچه شورمست بدانیم،صحبت کرده ایم.

1 2 3 4 5 6 7 8