اجاره ویلا در شمال ایران با کمترین هزینه

    719 بازدید مازندران

اجاره ویلا در شمال ایران با کمترین هزینه باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟

حجم زیادی از ماشین ها در تعطیلات عید نوروز، فصل تابستان و دیگر تعطیلات به سمت استانهای گیلان، مازندران و گلستان می روند تا تعطیلات خود را در طبیعت زیبا و سرسبز شمال و هوای دلپذیر این منطقه بگذرانند. یکی از موضوعات مهم در سفر به شمال، انتخاب محل اقامت است.

اجاره ویلا

اجاره ویلا در شمال، یکی از مناسب ترین روشها برای سکونت در سفر است. اما باید هوشمندانه اقدام به اجاره ویلا در سفر کنید. هر کدام از استانهای شمالی ایران شلوغ و پر از مسافر هستند و اگر شما سریع اقدام نکنید، آنوقت مجبور می شوید که شب را در چادر بگذرانید یا برای اجاره یک سوییت یا هتل چند صد هزار تومان بپردازید.

در این نوشته می خواهیم شما را با نکات مهم برای اجاره ویلا در شمال ایران با کمترین هزینه آشنا کنیم و خوشحال می شویم که تا پایان این نوشته همراه ما باشید.

7 نکته مهم برای اجاره ویلا در شمال با کمترین هزینه

1- وقتی می خواهید در شمال ایران ویلا اجاره کنید ابتدا تحقیق و بررسی کنید و ببینید که کدام یک از شهرهای آن منطقه ارزان قیمت تر است. معمولا قیمت خانه ها در مناطقی که حالت روستایی دارند یا فاصله زیادی از مرکز شهر دارند کمتر است و اجاره ویلا در این بخش ها ارزان قیمت تر خواهد بود. شما می توانید با بودجه ای کم در بعضی از مناطق شمالی ایران ویلا اجاره کنید و پول زیادی بابت این کار نپردازید.

2- از وبسایت های معتبر اقدام به اجاره ویلا کنید. متاسفانه بعضی از وبسایت ها قیمت بسیار بالایی برای ویلاهای خود در نظر می گیرند. اجاره ویلا از چنین سایت هایی اصلا به صرفه نیست. اگر قصد اجاره ویلا به صورت اینترنتی را دارید، خوب است ابتدا تحقیق کنید و وبسایتی را پیدا کنید که ویلاهای با کیفیت و مناسب را با قیمت منطقی و ارزان اجاره می دهد. در وبسایت ببین ویلا شما می توانید ویلای موردنظر خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت اجاره کنید.

3- اگر می توانید زمانی را برای سفر به شمال انتخاب کنید که خلوت تر است.

در زمان های شلوغ و پر از مسافر معمولا قیمت ویلاهای شمال بیشتر می شود؛ اما در روزهای خلوت سال شما می توانید با هزینه کمتر ویلا اجاره کنید و بقیه پولتان را برای خرید سوغاتی و تفریحات خود کنار بگذارید.

4- به سراغ ویلاهایی بروید که امکانات کمتری دارند. اگر به دنبال اجاره ویلا با کمترین هزینه هستید، ویلاهایی را انتخاب کنید که امکانات آنها کمتر است.

نیازی نیست حتما به سراغ ویلاهای استخردار یا مبله بروید، فقط به امکاناتی نظیر تجهیزات پخت  و پز در آشپزخانه، وسایل خواب، وسایل آشپزخانه، حوله و... توجه داشته باشید و بدانید که وجود وسایل پیشرفته تر و بیشتر به معنای پرداخت هزینه بیشتر است.

5- گاهی اوقات با کمک مردم محلی می توانید صاحب ویلاهای شمال را پیدا کنید و سر قیمت نهایی ویلا با صاحب آن به توافق برسید. با اینکار شما قادر به پایین آوردن قیمت نهایی خواهید بود؛ اما ممکن است ساعت های زیادی بگردید تا صاحب ویلا را پیدا کنید.

6- قبل از سفر از محدوده قیمت ویلاهای منطقه موردنظرتان مطلع شوید. اگر ندانید که هزینه های شهر مقصد به چه صورتی است، احتمال دارد که ویلایی با هزینه بیشتر اجاره کنید.

7- اگر به دنبال ویلاهای ارزان قیمت هستید، سبک خاصی از ویلاها را انتخاب کنید که قیمت زیادی ندارند. معمولا ویلاهای جنگلی و آپارتمانی قیمت کمتری از ویلاهای لوکس و ویلاهای ساحلی دارند.

در وب سایت ببین ویلا، شما می توانید ویلاهای مختلف را براساس قیمت آنها دسته بندی کنید و ارزان ترین ویلا را برای خود انتخاب کنید.

از شما دعوت می کنیم که نگاهی به ویلاهای سایت ببین ویلا بیندازید و ویلای مورد نظر خود را اجاره کنید.از اینکه تا پایان این مقاله همراه بوده اید کمال تشکر را داریم.در صورتی که این مطلب برای دیگران پیشنهاد میدهید خوشحال میشویم که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر