بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

    2,396 بازدید گیلان

رستوران های رشت؛ وقتی شکموها عاشقش می شوند

رستوران های رشت را می توان از بهترین رستوران های شمال دانست.استان گیلان با تمام جذابیت های خاص خود و دیدنی های بی نظیر خود تمام آن چیزی نیست که دارد! استان گیلان بهشت شکموهاست.باقلاقاتق، فسنجان، کباب ترش، چنجه، ماهی و ... تنها نمونه ای از غذاهای شمالی است.آشپزهای شمالی جداً خوشمزه طبخ می کنند.

اگر برای اولین بار به استان گیلان سفر می کنید و اینکه مسیر سفرتان به سمت رشت است؛ حتما پیشنهاد می کنیم تا پایان با مجله گردشگری ببین ویلا همراه باشید.برای یافتن بهترین رستوران های رشت باید کمی بیشتر دقت کنیم چون باید از بین بهترین ها از همه بهتر را انتخاب کنیم.

بهترین رستوران های رشت کدامند ؟

رستوران رازقی

رستوران رازقی از شیک ترین و باکلاس ترین رستوران های شهر رشت است.رستورانی شیک و با کیفیت که یکبار امتحان کردن آن واقعا ارزش ولخرجی را دارد.رستوران رازقی با داشتن پرسنل حرفه ای و خوش گرم در طول شبانه روز آماده خدمت رسانی به مشتریانشان هستند.موسیقی زنده و پذیرایی ویژه از مهمانان ویژه تان از خصوصیات خوب اینن رستوران است.

آدرس : گلسار، بلوار سمیه، نبش خیابان 123

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران شور کولی

شما در مقابل یکی از بهترین رستوران رشت قرار دارید.رستوران محلی شور کولی همان جایی است که تا رضایت شما رو جلب نکند بیخیال نخواهد شد.رستورانی زیبا در گلسار رشت که واقعا طعم غذاهای آن بسیار خوشمزه بوده و مشتریان زیادی در استان گیلان و گردشگران دارد.محیط صمیمی و دوستانه بدور از حاشیه های لوکس باعث شده میهمانان به راحتی از طعم خوشمزه غذاهای گیلانی در رشت لذت ببرند.اما چرا اسم رستوران شور کولی است؟ این نام برگرفته از دو کلمه " شور " + " کولی " است.شور همان معنی عمومی خود را داراست و " کولی " در زبان گیلانی به ماهی های کوچک گفته می شود.

آدرس : بلوار گلسار، ابتدای بلوار توحید

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران محرم

از معروف ترین ها رستوران های رشت است.رستوران محرم را همچنین می توان از قدیمی های رستوران داری در رشت هم نام برد.غذاهایی با طعم واقعی غذاهای گیلان که همیشه شلوغ است.کباب های خوشمزه این رستوران در بین مردم رشت بسیار معروف بوده و جزء اولین انتخاب ها برای کباب خوری است.رستوران محرم اکثر اوقات دارای مشتریان زیادی است و اگر به دنبال جایی دنج و خلوت می گردید اینجا مناسب شما نیست.

آدرس: بلوار امام رشت، روبه‌روی دانشکده‌ی پزشکی

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران دلیجان در رشت

از زیباترین رستوران های رشت محسوب می شود.رستورانی با معماری اصیل ایرانی و بروز که مناسب دورهمی های خانوادگی است.با وارد شدن به رستوران اولین چیزی که شما را مجذوب خود می کند معماری مدرن و دکوراسیون فوق العاده آن است.رستوران دلیجان رشت تمامی سعی خود را برای داشتن یک رستوران با کیفیت کرده و توانسته استانداردهای یک رستوران مناسب را داشته باشید.در کنار معماری زیبا این رستوران دارای غذاهای به نسبت خوشمزه گیلانی نیز است.فضای مناسب و کافی و استفاده از المان های قدیمی و جدید در کنار هم باعث شده جزء رستوران مجلل شهر رشت باشد.

آدرس: بلوار امام رضا، نبش جاده کوچصفهان رشت

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران گیلانه

رستوران های گیلانه جزء رستوران های محبوب ایران هستند.این رستوران های زنجیره ایی با فراهم آوردن لذت غذاهای گیلانی بر سفره گردشگران و مسافران توانسته معروفیت بسیار بالا پیدا کند.رستوران گیلانه در رشت نیز از بهترین ها است.تمامی غذاهای اصیل گیلانی نظیر کباب ها و خورشت های معروف در این رستوران طبخ و به مشتری عرضه می شوند.فضای مناسب ایران رستوران بهترین جا برای تست غذاهای گیلانی است.رستوران های زنجیره ای گیلانه در شهرهای رشت، لاهیجان، چالوس دارای شعبه نیز می باشد.

آدرس: گلسار، گلایل، خیابان استاد معین (آلمان)، روبه‌روی دیوار فرودگاه

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران محلی میرزا

رستورانی با تمام غذاهای اصیل گیلانی که طبخ آن ها زبان زد مردم محلی است.از غذاهای خوشمزه این رستوران می توان به جوجه ترش میرزا اشاره کرد.بیشتر مسافران و گردشگران این غذا را فقط در این رستوران تست می کنند.فضای مناسب و مدرن باعث شده اعتماد مسافران برای توقف در این رستوران بیشتر باشد.

آدرس: گلسار، بلوار دیلمان، بعد از شیرینی ماهان، کوچه‌ی بوستان

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران شکم الملوک

تجربه غذای خوب در کنار یک موسیقی زیبا بسیار هیجان انگیز است.رستوران شکم الملوک در شهر رشت،یکی از این رستوران ها است.رستورانی جذاب و زیبا که با وجود یک موسیقی زنده کامل شده است.رستوران شکم الملوک به وابسته قرار گیری در کنار هتل کادووس رشت توانسته به بیشترین حد معروفیت در بین رستوران رشت شود.البته این به معنای خوشمزه نبودن غذاها نیست!

سرو غذاهای این رستوران در سینی های ملوکانه قدیمی است که باعث شده حس سنتی غذاها حفظ شود.انواع طبخ ماهی،خورشت های گیلانی،انواع کباب ها و حتی انواع آش ها در این رستوران سرو می شوند.این رستوران بهترین مکان برای دعوت و دورهمی های دوستانه و خانوادگی است.پرسنل و آشپزهای این رستوران کاملا حرفه ایی بوده و محیطی صمیمی را می توانید در این رستوران مجلل به دست بیاورید.

آدرس : رشت،بلوار منظریه،جنب هتل کادووس رشت

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران دوران

در خیابان رشتیان رستورانی است که با دیگر رستوران های شهر رشت تفاوت دارد.رستوران دوران که با دیزی های معروفش در بین شهر رشت معروف شده دارای محیطی بزرگ و مجلل نیست،اما خوشمزگی دیزی ها باعث معروفیت آن شده است.اگر در رشت هوس دیزی سنگی کردید؛حتما به رستوران دوران بروید و یک دیزی خوشمزه نوش جان کنید.

ساعت کاری رستوران دوران از ساعت 12 ظهر تا 12 شب می باشد.فضای کوچیک رستوران دوران همیشه مملو از مسافران و گردشگرانی است که در شهر رشت اقامت کرده اند.دیزی کلاسیک با گوشت گوسفند،دیزی کلاسیک با گوشت گوساله،دیزی کنجدی،کشک بادمجان،دیزی زعفرانی نمونه ای از منوی رستوران دوران است.

آدرس : میدان جهاد،ابتدای رشتیان،24 متری،جنب پیتزا حاتم

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران اردشیر

یکی از قدیمی ترین رستوران شهر رشت که روز به روز از معروفیت آن کاسته نشده است، رستوران اردشیر در خیابان فلسطین رشت است.رستورانی قدیمی که تاسیس آن به سال 1351 بر میگردد.این رستوران با مواد اولیه تازه و درجه یک توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماید.ماهی سفید،ماهی شکم پر،ششلیک،پلو کباب،جوجه کباب،میرزاقاسمی،باقلاقاتق از پرطرفدارترین انتخاب های مشتریان در رستوران اردشیر است.

رستوران اردشیر محبوب بیشتر بازیگران و هنرمندان نیز است و اکثر هنرمندانی که به شهر رشت می آیند؛این رستوران را برای نهار و یا شام انتخاب می کنند.آشپز ماهر و حرفه ایی بودن و روش طبخ سنتی باعث خوشمزگی غذاهای رستوران اردشیر شده است.

آدرس : سه راه پاستوریزه،ابتدای خیابان فلسطین،خیابان شهید ایزددوست

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

کباب سرای حاج حسین معروف ترین کبابی شهر رشت

کباب سرای حاج حسین معروف ترین و محبوب ترین کبابی شهر رشت است.انتخاب اول برای خوردن کباب همیشه کبابی حاج حسین است.دوش کباب حاج حسین بسیار معروف است.این کباب که از گوشت کول گاو نر طبخ می شود دارای معروفیتی بسیار زیاد در بین مردم اطراف میدان زرجوب است.نرمی و خوشمزگی این کباب به قدری زیاد است که با خوردن یکبار از آن حتما طعم آن را جایی نچشیده باشید.

قیمت منوی کباب سرای حاج حسین بسیار منصفانه است و در کنار پرسنل خوش برخورد می توان حس یک رستوران مجلل را داشت.غذای دلچسب با کادری صمیمی و محیط کاملا بهداشتی این اطمینان را برای شما به وجود خواهد آورد که اینجا یک رستوران معمولی نیست و برای مشتریان ارزش قائل هستند.

آدرس : میدان زرجوب،جنب پل آهنی

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران جهانگیر

اولین پلو کبابی که در رشت تاسیس شد؛رستوران جهانگیر است.این رستوران کارش را از سال 1342 فعالیت خود را با تک منوی پلو کباب شروع کرد.بعد از مدتی این منو کامل تر شد و غذاهای کباب ترش،کباب ششلیک،ماهی سفید،کوبیده،باقلاقاتق و میرزاقاسمی به آن اضافه شد.تنوع غذا در این رستوران زیاد نیست،ولی همین غذاها با بهترین کیفیت و بالاترین دقت طبخ می شوند.

فعالیت کاری رستوران جهانگیر از ساعت 12 ظهر تا ساعت 16 و از ساعت 19 تا 23 است.سالن بزرگ و محیط خانوادگی رستوران می تواند پذیرای تعداد زیادی از مشتریان دور و نزدیک باشد.رستوران جهانگیر را می توان دور میدان زرجوب پیدا کرد.

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

رستوران پارادیزو

مدرن ترین و بروز ترین رستوران رشت است.رستوران پارادیزو با بکارگیری سبک های اروپایی توانسته در بین رستوران های معروف شهر رشت به محبوبیت نسبی برسد.انواع پیتزا و پاستا در رستوران پارادیزو بسیار خوشمزه طبخ می شوند و مشتریان زیادی دارد. پارادیزو در حقیقت هم رستوران و هم فست فود است.چون در اینجا هم منوی فست فودی و هم منوی رستورانی داریم.

پیتزا ایتالیایی،پیتزا یونانی،پیتزا چیکن مینیون،پیتزا مارگاریتا،بیف استروگانف، پیتزا مخصوص پارادیزو و انواع جوجه کباب،کباب ترش،کباب بختیاری،کوبیده،کباب فیله از جمله منوی پر تنوع این رستوران است.بسیاری از این غذاها را برای اولین بار در استان گیلان سرو می شوند.جالب است بدانید که در این رستوران، چای و دمنوش نیز سرو می شود.

آدرس : گلسار،نبش خیابان 111

بهترین و معروف ترین رستوران های رشت کدامند؟ توضیحات + آدرس رستوران ها

در آخر

استان گیلان دارای رستوران های متنوع بسیاری است.مردم گیلان به گفته بیشتر مسافران و گردشگران بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند و در آشپزی از بهترین ها در ایران هستند.طبیعتا برای لذت بردن از این غذاها باید با اقامت در رشت از تمام غذاهای گیلانی استفاده کنیم.رستوران های رشت فقط جزء بهترین ها در گیلان نیستند! بلکه در تمام این خطه شمالی شما می توانید در جستجوی بهترین آشپزان باشید.پیشنهاد می کنیم در انتهای شب دوری در خیابان ها بزنید و از کبابی های اطراف میدان شهرداری رشت دیدن کنید.گاهی اوقات این کباب ها را در هیچ مغازه و رستوران شیکی نمی توان یافت.

  • به نظر شما بهترین رستوران در شمال کدام است؟
  • شما کدام رستوران را برای رفتن پیشنهاد می کنید؟

برای اجاره ویلا در شمال و یا اجاره ویلا و سوئیت در رشت می توانید از طریق وب سایت ببین ویلا نسبت به اجاره آنلاین اقامتگاه اقدام نمایید.از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بوده اید متشکریم.

ارسال نظر