از پایتخت شلوغ به سمت آرامش

    475 بازدید

اجاره ویلا در شمال برای اکثر گردشگران واژه ایی آشناست.دلیل آن هم بیشترین سفرها به شمال کشور برای اجاره ویلا در شمال است.اما واقعا چرا اجاره ویلا در شمال نسبت به دیگر شهرها بیشتر است ؟ این سوالیه که بیشتر به آن فکر می کنیم.در این قسمت مجله ببین ویلا قراره به این پرسش جواب بدیم.با خواندن مطالب زیر متوجه خواهید شد که چرا اکثر مسافران برای خوشگذرانی به شمال سفر می کنند.اجاره ویلا در شمال

وقتی تصمیم برای یک سفر در ذهن دارید قطعا دغدغه های زیادی نیز پیش رو دارید. از اجاره ویلا در شمال تا اینکه در هیاهوی اجاره ویلا بتوانید بهترین ویلا رو رزرو کنید.اگر چه افرادی که اعتقاد به رزرو از قبل ندارند در روزهای عادی از این مسئله مستثنی باشند اما در روزهای پیک سال نظیر عید نوروز و ایام تابستان دچار مشکل شده اند.طبق آمار سازمان گردشگری کشور در نوروز سال 1397 حدود 17 میلیون بازدید در کشور ثبت شده است.که در این بین سفر به شمال بالغ بر 8 میلیون سفر را به خود اختصاص داده است.واین یعنی در حوزه اجاره ویلا مسئله رزرو اهمیت بیشتری دارد.

چرا شمال بیشترین گردشگر را دارد ؟

شهرهای شمالی کشور به دلیل وجود منابع طبیعی خدادادی و مرکز تفریحات گسترده از دوران قدیم جز مناطق گردشگری بوده است.چالوس، نوشهر، بابلسر، محمود آباد، رامسر، متل قو و .... از معروف ترین شهرها در این بین هستند.همچنین اجاره ویلا در چالوس و نوشهر و همچنین اجاره ویلا در متل قو از بیشتر اقامت ها در شهرهای شمالی هستند.آب و هوای مناسب در تابستان و زمستان از دلایل دیگری است که برای مسافران جذاب است.نزدیکی شمال کشور به پایتخت و اینکه بیشتر مسافران از پایتخت هستند دلیل دیگری بر رونق گردشگری در شمال کشور است.دلیل سوم نزدیکی شهرهای شمالی به دریا است.هزینه در شمال کمتر از دیگر استان ها است.مراکز اقامتی همچون هتل و هتل آپارتمان به اندازه کافی وجود دارد.البته در ایام شلوغ سال اجاره ویلا در شمال بصورت اجاره روزانه ویلا و یا اجاره سوئیت باعث شده کمبود مراکز اقامتی رفع گردد.

چه اقامتی مناسب است ؟

سوالی که قبل از سفر برای ما پپیش می آید.بهترین حالت اقامت این است که شما از قبل ویلای مورد نظر خود را رزرو کرده و زمانی که به مقصد رسیدید کلید را گرفته و به استراحت می پردازید.اما این رزرو چطور به این راحتی امکان پذیر است؟ برای اجاره آنلاین ویلا چیکار باید کرد؟ جواب سوال شما رو میشه با ببین ویلا حل کرد.به این ترتیب که با رفتن به سایت در قسمت جستجو شهر مورد نظر رو انتخاب کرده و ویلاهای اجاره ایی اون شهر رو می بینید.سپس درخواست رزرو ارسال کنید و منتظر تایید میزبان بمانید بعد از تایید و واریز مبلغ می توانید شماره تماس و آدرس رو مشاهده کنید.بهتر است قبل از انتخاب ویلا برای خود سوالاتی رو به وجود بیاورید تا بهترین ویلا رو انتخاب کنید. مثلا :

امکانات مورد نظرم برای اجاره ویلا چیه ؟

چه هزینه قراره برای اقامت داشته باشم ؟

چند شب قراره در شمال بمونم ؟

تو این سفر قراره چند نفر همراه من باشند ؟

پاسخ درست به سوالات بالا به شما کمک میکنه بدون دردسر راحت در شمال ویلا اجاره کنی.اجاره ویلا در شمال آسون تر از آن چیزی هست که فک می کنی.ببین ویلا به شما کمک می کنه که 4 سوال بالا رو به راحتی و به درستی جواب بدی.

امکانات مورد نظر برای اجاره ویلا چیه ؟

قطعا تمام ویلاهای اجاره ایی آگهی شده در سایت ببین ویلا دارای امکانات متنوعی هستند.هر کدام از ویلاها با توجه به امکاناتی که دارند قیمت های متنوعی نیز دارند.مثلا ویلاهای استخردار در شمال دارای قیمت بالاتر نسبت به سوئیت های اجاره ای هستند.هرچه میزان امکانات بیشتر باشه طبعا قیمت تمام شده آن بیشتر است.اگه قصد دارید در شمال آب تنی کنید و پول اجاره ویلا استخردار رو ندارید سعی نمایید در کنار ساحل ویلا اجاره کنید.مزیت اینکار آب تنی در کنار دریا در هر ساعت از شبانه روز است.اجاره ویلا استخردار

هزینه اقامت چطوره ؟

همه ما برای سفر برنامه منظم داریم.قبل از سفر سعی میکنیم میزان هزینه ایی که برای سفر داریم رو مشخص کنیم.ویلاهای شمال همان طور که گفته شد قیمت گوناگونی دارد.قیمت ویلاهای شمال در حدود 100 الی 3 میلیون است.این قیمت حدودی و نرمال ویلاهاست اگرچه در ایام مختلف قیمت بیشتر و یا کمتری نیز دارند.

اقامت برای چند روز ؟

دیدنی های شمال بسیار زیاده پس نمی توان با یک یا دو روز همه جاذبه های آن را دید.تصمیم بگیرید که چند روز قراره در شمال بمانید.تعداد شب رزرو به شما برای تخفیف بیشتر کمک می کند.اجاره ویلا در شمال متکی به میزان مسافرانی است که روزانه به شمال سفر می کنند.در طول هفته امکان تغییر قیمت وجود دارد.

تعداد نفرات در سفر

بیشتر ویلاداران نسبت به تعداد مسافر حساس هستند.ظرفیت بالای ویلا باعث ناراحتی ویلاداران شده و امکان کنسلی ویلا وجود دارد.بعضی ویلاها ظرفیت نرمال دارند و برای ظرفیت بالا ساخته نشده اند.برای اجاره آنلاین ویلا حتما ظرفیت ویلا را از ویلاداران سوال کنید.

با رعایت نکات بالا شما می توانید یک رزرو مطمئن و بدون دغدغه داشته باشید.در ایام شلوغ سال حتما ویلا رو رزرو کنید.در اکثر موارد اجاره ویلاداران بدلیل نداشتن بیعانه ویلا رو قبل از شما اجاره می دهند.مطالب بالا نشون میده چرا اجاره ویلا در شمال از بیشترین ها است.متوجه شدید که تنوع اجاره ویلا و تنوع ویلاها با توجه به علاقه گردشگران می تواند دلیل اصلی سفر به شمال باشد.

ارسال نظر