مراکز مهم خرید در چالوس و نوشهر

    8,691 بازدید چالوس مازندران

مراکز خرید لباس در چالوس و نوشهر

شهرستان های چالوس و نوشهر امروزه از شهرهای توریستی و خوش آب و هوای استان مازندران هستند.مسافران و گردشگران شمال برای یکبار هم که شده از این دو شهر زیبای ساحلی دیدن کرده اند.آب وهوای ساحلی همراه با جاذبه های گردشگری جذاب باعث شده این دو شهر در بین شهرهای شمالی بیشتر معروف شوند.

فروشگاه های خرید در چالوس و همچنین فروشگاه های  خرید در نوشهر نیز به سبب تنوع کثیری از گردشگر تصمیم به عرضه انواع فروشگاه های پوشاک و لوازم مورد نیاز کرده اند به طوری که از جذاب ترین و داغ ترین بازارها هستند.فروشگاه های نظیر ایران کتان، البسکو، ایران تافته، فروشگاه فیفا، فروشگاه آدیداس، پانورما و... از نمونه های موفق این روزها هستند.این قسمت مجله گردشگری ببین ویلا را به معرفی این فروشگاه ها اختصاص داده ایم تا به راحتی فروشگاه های معتبر را پیدا کرده و خرید نمائید.

فروشگاه های خرید در چالوس | فروشگاه ایران کتان

فروشگاه های زنجیره ای ایران کتان در سال 1377 با هدف ارائه کالاهای تولید داخل با کیفیت مناسب و قابل رقابت با شرکت های بین المللی شروع به کار کرد.اکثر کالاهای ارائه شده در فروشگاه های زنجیره ای ایران کتان از تولیدات داخلی ایران بوده و کیفیت عالی دارند.در ابتدای تاسیس آن در چالوس کمتر کسی فکر می کرد این فروشگاه با کالاهای ایرانی و تولیدات داخل بتواند در مقابل برندهای روز دنیا رقابت کند.اما امروزه گوی رقابت را از دیگر فروشگاه ها ربوده و مرکز خرید اول در چالوس است.فروشگاه ایران کتان

فروشگاه ایران کتان در حال حاضر شعبه های مختلفی در سراسر کشور دارد و شعبه چالوس را می توان فعال ترین آن در بین شعبات دیگر دانست.قیمت مناسب، اجناس مرغوب، انتخاب گسترده از دلایل محبوبیت این فروشگاه می باشد. برای رفتن به فروشگاه ایران کتان چالوس می توانید بعد از شهرک توریستی نمک آبرود در سمت چپ جاده چالوس – تنکابن فروشگاه را ببینید.

فروشگاه های خرید در چالوس |  فروشگاه البسکو

در طول مسیر چالوس به سمت تنکابن فروشگاه های متعدد لباس وجود دارند.البسکو نیز از جمله فروشگاه های معتبر در این زمینه است.پوشاک، لوازم خانگی، وسایل خواب و ... از کالاهایی است که فروشگاه البسکو برای خرید ارائه داده است. فروشگاه البسکو نیز در بین فروشگاه های موجود توانسته محبوبیت بالایی کسب نماید.برای رفتن به فروشگاه البسکو قبل از رسیدن به شهر کلارآباد می توانید این فروشگاه را در سمت راست جاده مشاهده نمایید.

فروشگاه های خرید در نوشهر | فروشگاه الماس نوشهر

به عنوان بزرگ ترین فروشگاه تفریحی – اداری – تجاری غرب استان مازندران است.فروشگاه الماس نوشهر یک پروژه بسیار بزرگ می باشد که دارای مرکز خرید و رستوران های متعدد در قلب خود دارد.فروشگاه الماس نوشهر دارای ظرفیت 350 خودرو در پارکینگ خود داراست و همین امر سبب شده جای نگرانی برای پارک ماشین در داخل شهر نوشهر نداشته باشید.از نکات جالب در این فروشگاه را می توان بازدید از تمام طبقات آن دانست. برای رفتن به فروشگاه الماس نوشهر به آدرس نوشهر – جنب اداره پست مرکزی نوشهر مراجعه کنید.فروشگاه الماس نوشهر

فروشگاه های خرید در نوشهر | خانه و کاشانه نوشهر

در مسیر چالوس به نوشهر فروشگاهی تاسیس شد که با قیمت های شگفت انگیز در همان ابتدای کار مشتریان خود را جذب کرد.این فروشگاه که با قیمت های 2000 تومنی تا 000/100 هزار تومنی خود توانست مشتریان زیادی را جذب نماید.کالاهای موجود در خانه کاشانه نوشهر بیشتر از کشور چین می باشد ولی کیفیت قابل قبولی دارد.برای رفتن به این فروشگاه می توانید آن را قبل از ورودی فرودگاه نوشهر پیدا کنید.

فروشگاه های خرید در چالوس | فروشگاه ایران تافته

اولین فروشگاه پوشاک در چالوس که در دوران تاسیس از پیشتازان فروش محصولات پوشاک بود. فروشگاه ایران تافته چالوس رفته رفته از محبوبیت خود کاسته شد و امروز مشتریان کمی دارد.اما همچنان نیز جز پر بازدیدترین فروشگاه های چالوس به شمار می رود.کالاهای مرغوب از نشانه های معروفیت این فروشگاه است.برای رفتن به فروشگاه ایران تافته قبل از پلیس راه چالوس می توانید در سمت چپ جاده آن را مشاهده کنید.

فروشگاه های خرید در چالوس | فروشگاه فیفا

تنها فروشگاهی است که در مسیر چالوس به نمک آبرود کالای اصل ارائه می دهد.برندهای معروف از جمله آدیداس و نایک از کالاهای ارائه شده در این فروشگاه است.قیمت بالای محصولات باعث شده تمامی مسافران و گردشگران امکان خرید از آن را نداشته باشند.برای رفتن به فروشگاه فیفا می توانید بعد از شهر هچیرود  به سمت شهرک نمک آبرود در سمت چپ آن را مشاهده کنید.

در آخر...

تمامی فروشگاه های نامبرده شده در این قسمت از مجله ببین ویلا از معروف ترین فروشگاه های موجود در شهر چالوس و نوشهر هستند.این مراکز به دلیل عرضه مستقیم کالا به مشتری قیمت های به مراتب کمتر از بازار دارند و با خیال راحت می توان خرید کرد.اگر در نزدیکی نمک آبرود هستید حتما به این فروشگاه ها برید و پوشاک مورد نظر خود را خرید کنید.همچنین در سایت ببین ویلا می توانید سوئیت های اجاره ایی در چالوس و یا ویلاهای اجاره ایی در نوشهر را ببینید و اجاره کنید.

ارسال نظر